• Toneelvereniging Doe'k

EXTRA VOORSTELLING 'BAJESBONJE'

Bijgewerkt: 7 jul 2020


Wow! Dat ging snel! De voorstellingen op vrijdag 24 en zaterdag 25 januari zijn helemaal uitverkocht. Wil je 'Bajesbonje' niet missen? Reserveer dan nu kaartjes voor de EXTRA VOORSTELLING op donderdag 23 januari a.s. om 14.00 uur. Je krijgt ook nog eens een GRATIS kopje koffie of thee in de pauze. Een goede reden om er een middagje gezellig op uit te gaan! Reserveren kan via deze website of via de kassa van Theater de Speeldoos. Maar wees snel want OP=OP!

2 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

Telefonisch reserveren:

073-656 55 88

Postadres:

Toneelvereniging Doe'k

Achterberghstraat 43

5281 AB Boxtel

Beeldmerk 3D Studio ROB-small.jpg

Webdesign:

Studio ROB

  • Toneelvereniging Doe'k | Vufght
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
Toneelvereniging Doe'k | Vught