top of page
  • Foto van schrijverToneelvereniging Doe'k

Goed nieuws! We zijn weer begonnen...

Sinds enkele weken zijn we weer begonnen met repeteren! Hoe leuk is dat?! En dat doen we uiteraard niet zomaar...De kaartverkoop start zéér binnenkort

De voorstellingen van vorig jaar konden helaas niet doorgaan vanwege alle coronamaatrdegelen. Gelukkig is dat in januari 2022 weer helemaal als vanouds en mogen de zalen weer tot de laatste stoel vol! Wij kunnen niet wachten!


Komende week worden de definitieve speeldata bekend en kort daarna zal de kaartverkoop van start gaan. Reserveren kan dan weer via deze website, de website van Theater de Speeldoos óf telefonisch via de kassa van het theater.


Hopelijk zien we iedereen in januari 2022 weer terug in het theater! Het beloofd wederom een hilarische avond te worden met onze nieuwe voorstelling "Van Wie Is Die String?"

14 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Commentaires


bottom of page