top of page
  • Foto van schrijverToneelvereniging Doe'k

Vragen rondom de coronamaatregelen

We krijgen regelmatig vragen van mensen die voorzichtig zijn met het reserveren van kaarten voor onze voorstelling gezien de huidige ontwikkelingen rondom het coronavirus. Daarom stellen we je graag gerust!


Op dit moment zijn er geen signalen dat bijeenkomsten, voorstellingen of evenementen de komende winter niet kunnen of mogen doorgaan. Zeker niet op onze schaal (250-300 aanwezigen). De enige maatregelen die op onze voorstellingen van toepassing zou kunnen zijn is toegang met een geldige QR code en dat eventueel de bar in de foyer na afloop van onze voorstelling al om 00.00 uur moet sluiten.


Mocht ondanks alle goede hoop blijken dat de voorstellingen wederom niet kunnen doorgaan, dan krijgen alle bezoekers die kaartjes hebben gereserveerd de volledige ticketprijs terug.

Kortom: geen enkele reden om terughoudend te zijn!


Sterker nog, het zou ons als toneelvereniging enorm steunen als dit jaar de zalen weer vol zitten. Bovendien is dat nog gezelliger ook!


Zien we je in januari in Theater de Speeldoos? Wij kunnen nú al niet meer wachten...15 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page