top of page
  • Foto van schrijverToneelvereniging Doe'k

We gaan weer aan de slag!


Eigenlijk zouden we deze week de voorstelling 'Van Wie Is Die String?' spelen, maar zoals iedereen weet gooide het coronavirus roet in het eten. Gelukkig staan de nieuwe data inmiddels gepland en draait de kaartverkoop weer op volle toeren! Vanavond starten we na enkele weken eindelijk weer met repeteren en hebben er alle vertrouwen in dat onze voorstellingen in april gewoon gaan plaatsvinden onder normale omstandigheden... Ben jij er ook bij?


De nieuwe speeldata zijn 21, 22 en 23 april 2022. Dagen en aanvangstijden blijven hetzelfde en alle reeds gereserveerde kaarten blijven geldig voor de nieuwe data:


Donderdag 27 januari 2022, 14.00 uur

NIEUWE DATUM: Donderdag 21 april 2022, 14.00 uur.


Vrijdag 28 januari 2022, 20.00 uur

NIEUWE DATUM: Vrijdag 22 april 2022, 20.00 uur.


Zaterdag 29 januari 2022, 20.00 uur

NIEUWE DATUM: Zaterdag 23 april 2022, 20.00 uur.


Kunt u niet op de nieuwe datum? Geen zorgen! U kunt contact opnemen met de kassa van Theater de Speeldoos via dit kaartverkoop@theaterdespeeldoos.nl of door te bellen met 073 - 656 55 88. U kunt uw datum kosteloos omboeken. Uw kaarten annuleren is ook mogelijk, maar dat hebben we natuurlijk liever niet! Mocht het niet anders kunnen dan krijgt u vanzelfsprekend uw geld terug na het annuleren van de door u gereserveerde kaarten.


Wat nou als...

Mocht ondanks alle goede hoop blijken dat de voorstellingen wederom niet kunnen doorgaan, dan krijgen alle bezoekers die kaartjes hebben gereserveerd de volledige ticketprijs terug.

Kortom: geen enkele reden om terughoudend te zijn! Maar laten we in vredesnaam duimen met z'n allen dat we na twee keer uitstellen er nu eindelijk achter gaan komen van wie toch die string is?!


Zien we je in april in Theater de Speeldoos? Wij kunnen nú al niet meer wachten...17 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

コメント


bottom of page