top of page
  • Foto van schrijverToneelvereniging Doe'k

WE ZIJN BEGONNEN!

Wat vliegt de tijd! Na een aantal maandjes andere dingen doen, zijn we gisteravond weer gestart met onze wekelijkse repetities. Een beetje bijzonder was het wel... Niet alleen vanwege alle corona-perikelen, maar vooral ook omdat we een nieuwe repetitieruimte hebben in Helvoirt! Door de jaren heen zijn onze producties gegroeid en zo ook de bezetting. Hierdoor kwamen we in onze eigen repetitieruimte soms in de knel. In sociaal centrum D'n Inbreng hebben we een flinke ruimte tot onze beschikking die de komende maanden nog helemaal voor ons wordt afgewerkt zodat we daar perfect kunnen repeteren!Ondanks we nu een grote repetitieruimte hebben, spelen we dit seizoen met een relatief kleine cast; 8 spelers. 'Van Wie Is Die String is een uiterst geestige komedie met een onverwacht plot. Absolute lachgarantie!


Zodra de kaartverkoop is gestart zullen we dat via onze website en Facebookpagina bekend maken!

25 weergaven

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page